środa, 25 lipca 2012

Od kilku dni mam jazdyHello ;p Co tam u Was? Może na początek powiem o co chodzi z recenzjami. Blog nie będzie tylko o charakterze pamiętnika i nowych trendów mody, ale również postanowiłam że będę recenzować płyty i filmy. Recenzje będą pojawiały się co niedzielę, na przemian raz opis płyty,a raz filmu. Z tym że to Wy wybieracie jaką płytę mam zrecenzować głosując w sondzie o prawej stronie bloga. Jeżeli kilka płyt ma po tyle samo głosów, wybieram losowo jedną z tych płyt. 

Ok, teraz ta fajniejsza część notki. Od soboty mam jazdy (samochodem oczywiście) w końcu! Co lekcję idzie mi coraz lepiej, zaczęłam już jeździć na czwórce i prawie przekroczyłam 70 km/h. Najbardziej nie lubię jak ludzie wchodzą na ulicę, niektórzy nie zwracają uwagi czy jedzie L-ka czy nie i sobie przechodzą, a ja muszę wtedy gwałtownie zahamować mimo tego że jest to zabronione. Po każdej jeździe (czyli po 2 godz. jazdy) strasznie bolą mnie nogi, może to śmieszne dla osób które jeżdżą od lat ale dla mnie jest to nowość. 

We wtorek wyjeżdżam i nie będzie mnie aż do niedzieli. Nie wiem czy zdążę napisać w ten dzień recenzję, dlatego w najgorszym wypadku pojawi się ona w poniedziałek. Wyjeżdżam do babci do Golczewa (miasto koło Szczecina). Trochę dziwne uczucie bo nie byłam już tam 2 lata i jestem ciekawa jak się tam zmieniło. Jak wrócę to na pewno dodam jakieś zdjęcia. Jest to chyba mój ostatni post przed wyjazdem (nie licząc recenzji) chyba że wydarzy się coś ciekawego to dam znać. 

To chyba na tyle pzdr ;**

2 komentarze:

  1. Zapraszam na nową notkę : ) {http://diary-justysia.blogspot.com/}

    OdpowiedzUsuń
  2. Ciekawy pomysł z tymi recenzjami. Mam nadzieję, że zdasz prawko za pierwszym razem. A jeśli chodzi o wakacje to planuję jechać z rodzicami w góry.
    Pozdrawiam ; * http://diary-justysia.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń