poniedziałek, 30 czerwca 2014

Powracam!

Witajcie, po dość długiej przerwie powracam z nową siłą do pracy. Zawieszenie strony zostało spowodowane dużą ilością obowiązków w maturalnej klasie. Teraz, maturę zdałam! i czas zabierać się za recenzje, ponieważ nowych, ciekawych albumów cały czas przybywa.

Jak widzicie zmieniłam adres bloga na taki z hasłem "music", aby nowy czytelnik mógł wiedzieć czego może się na tej stronie spodziewać, słowo "life" w poprzednim adresie mogło być mylne.

Zastanawiałam się czy nie zacząć od początku, kiedy przeglądałam stare recenzje niektóre utwory z "najgorszych" śmiało mogłabym uznać teraz za najlepsze. Jednak, postanowiłam nie cofać się a tylko iść do przodu.

Z powodu zmiany adresu, musiałam w każdym dziale pozmieniać linki, starałam się niczego nie pominąć, ale jeżeli zauważycie że jakiś link nie działa prawidłowo, proszę abyście mnie o tym poinformowali.

Zachęcam do zgłaszania płyt, których recenzje chcielibyście przeczytać na stronie.

Proszę aby osoby chętne do informowania o nowych postach zgłaszały się, na starej liście jest mnóstwo zamkniętych, bądź już nieistniejących stron, więc czas zrobić jakieś porządki :p


To chyba na tyle,
Pozdrawiam!

6 komentarzy:

 1. No wreszcie! Wiadomo, że proszę o informowanie. Już nawet zgłosiłam jeden album do oceny.

  Pozdrawiam, NAMUZOWANI.blog.onet.pl

  OdpowiedzUsuń
 2. Cieszę się, że wracasz :D Kiedyś czytałam bez przerwy Twojego bloga, podziwiałam Twoja zamiłowanie do GD :)

  oczywiście już dodaję Cię do informowanych :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Witamy z powrotem ;) Oby nie był to tylko wakacyjny zryw.

  Relacja z koncertu Damona Albarna na http://The-Rockferry.blog.onet.pl

  OdpowiedzUsuń

 4. Zapraszamy na naszą stronę, gdzie prowadzimy gazetę internetową! Znajdziesz tam wiele info o gwiazdach, recenzje płyt oraz teledysków oraz wiele więcej. Pozdrawiamy – ekipa Na Czasie
  http://pour-the-music.blog.pl/

  Przy okazji skoro już napisałaś... z miłą chęcią zobaczę recenzje płyty Jamesa Arthura - James Arthur oraz Johna Newmana - Tribute. Życzę powodzenia!

  OdpowiedzUsuń
 5. Na to czekałem ;) Ostatnio nawet chciałem przeczytać Twoją reckę Imagine Dragons, ale stary adres nie działał. Liczę na dużo nowych świetnych recenzji :D
  Oczywiście dodaj mnie do linków, z tego co pamiętam, ja nawet Cię nie wyrzuciłem ;p

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo się cieszę ze wróciłaś i czekam na na pierwszą relacje z koncertu i recenzje albumu.

  OdpowiedzUsuń