poniedziałek, 6 sierpnia 2012

Golczewo 2012


Hey! Wczoraj wróciłam do domu, byłam w Golczewie w odwiedzinach u babci. Mój wyjazd trwał zaledwie kilka dni i nie zwiedziłam zbyt dużo miejsc, ale nawet mi się podobało. (Golczewo to niewielkie miasto w zachodniopomorskim.) Oprócz mojego pobytu w Golczewie wyjeżdżałam w niektóre miejsca m.in. do Gryfic i Nowogardu. Oczywiście nie mogło obyć się bez zakupów, jednak nie udało mi się kupić nic specjalnego. Poniżej zdjęcia:

bluzka, piżama - Esotiq: 22,45zł  13,50zł

 
bluza i spodnie (komplet) firmy Nike* - jakiś sklep w Golczewie: 110zł

*spodnie są koloru czarnego, nie wiem czemu wyszło na granatowo. Jest to oryginalny komplet - metka na ubraniach jest oryginalna firmy Nike.

Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej to stare, polskie przysłowie ma coś w sobie. Nie wiecie jak bardzo się ucieszyłam jak zobaczyłam swoje miękkie, duże łóżko, którego tam bardzo mi brakowało :) 

Dzisiaj pojechałam do Gdyni, do mojej babci aby odebrać mojego królika, ponieważ nie było możliwości aby zabrać go do Golczewa. Po drodze wstąpiłam do Empiku w Rumi aby odebrać zamówioną płytę. Odsłuchałam ją w domu dwa razy i mimo tego że to wersja EP jestem bardzo z niej zadowolona i czekam na longplay Eweliny Lisowskiej (półfinalistki X Factor). Recenzja owej płyty pojawi się na dniach. 

Ewelina Lisowska - Ewelina Lisowska EP Released - Empik.com: 24,99zł

Na dzisiaj to tyle.
pzdr ;***


2 komentarze:

  1. W sumie szkoda,że nie widziałam tego psa ;] Zapraszam do mnie, już za chwile ukaże się recenzja filmu Step Up 4 ;]
    http://doniax.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  2. Dziękuję ,za odwiedziny i komentarz : )
    Oczywiście ,że obserwujemy się :)

    OdpowiedzUsuń