sobota, 30 czerwca 2012

Luty 2013 - Koncerty

JUSTIN BIEBER W ŁODZI!

Justin Bieber po raz pierwszy 25 marca wystąpi w Polsce. Widowisko odbędzie się w Łódzkiej Atlas Arenie. Początek koncertu zaplanowany został na godzinę 19:30. Łódzki koncert to prawdziwa niespodzianka dla fanów Justina Biebera. Pierwotnie 25 marca miał się bowiem odbyć koncert artysty w Lyonie. Nastąpiła jednak zmiana i Bieber wystąpi w Łodzi. Plan oraz ceny biletów poniżej. Bilety można nabyć na www.ticketpro.pl lub w salonach Empik.BEYONCE W WARSZAWIE!

Beyonce wystąpi w Warszawie w ramach swojej trasy Mrs. Carter Show. Jednak, będzie to występ na zakończenie Orange Warsaw Festival 2013. Koncert Artystki odbędzie się 25 maja na Stadionie Narodowym. Bilety dostępne są na portalu www.eBilet.pl


ODWOŁANO KONCERT MARINY AND THE DIAMONDS W WARSZAWIE!

16 kwietnia w Warszawskim Klubie Stodoła miał odbyć się pierwszy koncert w Polsce Mariny and The Diamonds. 12 lutego na stronie Live Nation poinformowano, że koncert został odwołany. Za odwołanie koncertu nie ponoszą winy organizatorzy. Marina and The Diamonds odwołała trasę koncertową po Europie, powód ujmuje w oświadczeniu: ,,(...) Próbowaliśmy wszystkiego (i naprawdę mam na myśli absolutnie wszystko), aby zagrać koncerty w planowanych terminach, ale okazuje się to niemożliwe, biorąc pod uwagę kwestie produkcyjne na trasie.(...)". Zakupione bilety można zwracać w miejscach ich zakupu w ciągu 3 miesięcy.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz