sobota, 30 czerwca 2012

Luty 2013 - Info o nowych płytach

DODA

W ubiegłym roku Doda rozwiązała kontrakt z Universal Music Poland, twierdząc że nie może spełnić się muzycznie. Następnie poinformowała, że podpisała kontrakt z wytwórnią EMI Music Poland, która ma zapewnić jej trzeciemu solowemu krążkowi większe sukcesy, niż w przypadku płyty ,,Siedem pokus głównych". Po nagraniu przez Dodę rockowego coveru utworu Davida Guetty i Sii ,,Titatnium", było wręcz pewne, że Dorota powróci do ostrzejszych brzmień, takich jakie pamiętamy za czasów Virgin, jednak możemy być zaskoczeni. Rabczewska swój trzeci krążek nagrywa z Bartkiem Dziedzicem, znanym ze współpracy w Moniką Brodką, ponieważ Artystka była pod wrażeniem płyty Moniki ,,Granda" i pragnie zrobić coś podobnego. Doda zapowiada premierę albumu jeszcze w 2013 roku, jednak jak wyjdzie w praktyce, zobaczymy. 


ADELE

Adele obecnie cały swój wolny czas poświęca na nagrywanie trzeciego albumu, który ukaże się najprawdopodobniej w tym roku. Artystka ujawniła, że nagrała już siedem utworów, w tym cover utworu w 1988 roku „Never Tear Us Apart” zespołu INXS. Najnowszy krążek ma również zawierać optymistyczne brzmienie od swoich poprzedników oraz prawdopodobnie będzie zatytułowany ,,24".


JUSTIN TIMBERLAKE

Każdy z niecierpliwością czeka na nowy krążek Justina Timberlake'a. Premiera albumu o tytule ,,The 20/20 Experience" przewidziana jest na 19 marca bieżącego roku. Do sieci trafiła również okładka długo oczekiwanego albumu, którą przedstawiam poniżej.


Zdjęcie okładki wykonał 9 stycznia b.r. Tom Munro, który wcześniej współpracował m.in. z Madonną czy Lady Gagą. Według zapowiedzi na ,,The 20/20 Experience" będzie tylko 10 utworów:
1. ,,Pusher Love Girl"
2. ,,Suit & Tie" feat. JAY Z
3. ,,Don’t Hold The Wall"
4. ,,Strawberry Bubblegum"
5. ,,Tunnel Vision"
6. ,,Spaceship Coupe"
7. ,,That Girl"
8. ,,Let The Groove Get In"
9. ,,Mirrors"
10. ,,Blue Ocean Floor"

W sieci sklepów Target dostępna będzie również rozszerzona, limitowana wersja ,,The 20/20 Experience". Klienci sklepu nie tylko będą mogli kupić płytę z dwoma dodatkowymi utworami: ,,Dress On" i ,,Body Count", ale także będą mogli cieszyć się zupełnie inną okładką:DEMI LOVATO

Demi Lovato zapowiedziała, że 4 marca b.r. odbędzie się premiera najnowszego singla o tytule ,,Heart Attack", który będzie promował jej czwarty album. Do sieci trafiła również okładka singla oraz trailer zapowiadający album i singiel. 


EWELINA LISOWSKA

Ewelina Lisowska, znana z programu Mam Talent i X-Factor po sukcesie pierwszego singla ,,Nieodporny Rozum" zabrała się za nagrywanie longplaya. Przypomnę, że Ewelina ma na swoim koncie już EPkę ,,Ewelina Lisowska" z której pochodzi wspomniany singiel. Na swoim Facebooku Lisowska poinformowała, że na albumie ma być 12 kompozycji. Materiał ma być nagrywany w języku polskim, jednak mogą być pojedyncze utwory w języku angielskim. Album ma być bardziej rockowy, jego zapowiedzią jest rockowa wersja utworu ,,W stronę słońca". Ewelina zapowiedziała już, że premiera drugiego singla promującego album odbędzie się w okolicach wydania longplaya czyli w marcu. 


VIDEO

W grudniu ubiegłego roku, zespół Video poinformował, że swój trzeci album nagrywa z gitarzystą zespołu Lady Pank - Janem Borysewiczem, a premiera singla przewidziana jest na styczeń bieżącego roku. Video również zapowiedział premierę albumu na czerwiec 2013. Wszystko byłoby w porządku, gdyby nie to że minął luty, a singla jak nie ma tak nie ma. Dlatego pytam: Chłopaki co się dzieje? Czyżby premiera albumu, również miałaby się przesunąć. Oby nie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz